O firmie

O Dotails


Pomysł na stworzenie własnej pracowni jubilerskiej narodził się podczas długich godzin spędzonych na poszukiwaniu biżuterii na prezent dla bliskich. Skrupulatne przeszukiwanie sieci zawsze kończyło się rozczarowaniem. Do idealnego prezentu brakowało przynajmniej jednej z cech, które staramy się oferować tworząc naszą biżuterię, mianowicie możliwości spersonalizowania biżuterii takich jak grawerowanie czy dopasowanie długości łańcuszka.
To co tworzymy, jest całkowicie spójne z nami. Tym jak żyjemy i co lubimy. Oboje od zawsze wybieramy minimalizm w każdym aspekcie naszego życia. Z drugiej strony lubimy rzeczy eleganckie i takie też są nasze produkty. Dla nas liczy się ponadczasowość i to, aby to co tworzymy było fajne również za kilka dobrych lat. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć biżuterię, która zawsze będzie „na czasie”.
Dotails to nie tylko wykonana ze szczegółami i z najlepszych materiałów i kamieni szlachetnych biżuteria. To również wspaniała podróż, w którą chcemy Państwa zabrać od samego jej początku. Nasza biżuteria jest zawsze wysyłana w ozdobnym pudełeczku z naszym logo, które już same w sobie stanowi piękne opakowanie prezentowe. A znajdująca się wewnątrz biżuteria będzie Ci towarzyszyć w niezapomnianych momentach twojego życia.

 

Dbamy o detale


Dokładamy wszelkich starań, aby biżuteria tworzona przez nas charakteryzowała się najwyższą jakością wykonania. Z tego powodu postanowiliśmy większość procesów tworzenia przeprowadzać w naszym zakładzie, w rodzinnym gronie. Dzięki temu możemy zapewnić szeroką gamę personalizacji: od zmiany długości łańcuszka, układu, czy użytego metalu szlachetnego lub kamienia naturalnego.
Każdy z nas ma swoje role w firmie, dlatego też każdy etap tworzenia naszej marki jest dopracowany najlepiej jak tylko potrafimy. Darek. Tworzę wszystkie elementy biżuterii od podstaw, po staranne zapakowanie gotowego produktu do pudełka i wysłanie do przyszłego właściciela. Kasia. Fotografuję każdą z rzeczy, którą możecie znaleźć w naszym sklepie. Prowadzę nasze media społecznościowe, aby na bieżąco informować Was o nowościach i o tym co u nas słychać. Zajrzyjcie na naszego Instagrama, chętnie nawiążemy z Wami kontakt i pokażemy Wam naszą największą pasję, jaką jest tworzenie ponadczasowej biżuterii.

 

I o środowisko


Zamówiona przez Ciebie biżuteria zostanie dostarczona w ozdobnym, prezentowym pudełeczku jubilerskim z logo Dotails. Całość umieścimy w naszych ekologicznych opakowaniach wysyłkowych z certyfikatem odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Natura jest jedną z cech, z którą chcemy utożsamiać naszą pracownię. Pragniemy, aby nasza praca wywierała jak najmniejszy wpływ na środowisko. Zdecydowaliśmy się na opakowania eco z certyfikatami FSC/FSC Mix, które dają nam i Tobie gwarancję pochodzenia użytych do produkcji materiałów. W lasach objętych programem nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować. Co znacząco wpływa na rozwój flory i fauny.
Pracownia jubilerska Dotails wpisana jest do rejestru Urzędu Probierczego, a użyte metale szlachetne oznaczone zgodnie z polskim prawem probierczym.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl